Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kto jeszcze miał 2 minutówkę ? Octavia I tdi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kto jeszcze miał 2 minutówkę ? Octavia I tdi

    pietrek_g, "czipa" nie zaszczepia się w 15min- to wymaga co najmniej kilku godzin- pytanie raczej do tunera a nie do organizatora


    ja tez bym chetnie pomierzył autka- ale niestety hamownia musi być 4x4 bo w jednym mam DSG a w drugim "Q"

    1. 4tech
    2. McGan
    3. mrfazi - jak zbraknie "czwartego do brydża"
    4. pietrek_g
    5. piotrex
    6. Djfruwel
    7. gadula007
    8. jago7270
    9.piotrek-gdy 1 lub dwa auta w zależności od terminu

  • #2
    Kto jeszcze miał 2 minutówkę ? Octavia I tdi

    Witam moja octavia 1.9 110 sprawiła mi zagadkę jakiej jeszcze nikt nie rozwiązał.
    Odpala wzorowo jednak np gdy zgaśnie podczas ruszania, ponownie przekręcam kluczyk i.... nie widzi świec i nie odpali.
    Wyciągając kluczyk i czekając 2 minuty wkładam kluczyk i widzi świece i odpala.
    Jeśli zostawię kluczy w wyłączonej stacyjce np na 10 min i chcę odpalić.... nie widzi świec i kręcę i nic. Wyciągam kluczyk czekam 2 min i odpala. Tydzień wcześniej zgasła mi 4 razy podczas jazdy wiec wymieniłem zawór odcinający na pompie wtryskowej i problem się nie pojawił.

    Od tygodnia występuje również ten temat z odpalaniem po 2 minutach i bez znaczenia jest czy jest siink ciepły czy zimny.
    Jakieś sugestie gdzie ponownie wsadzić ręce?
    Pasterix

    Komentarz


    • #3
      przekaźnik 109?
      była octa jest bora.. 1.9 TDI AJM
      a teraz... znowu octa ;-)

      Komentarz


      • #4
        błędy jakieś są?
        moje stare auto
        jest scout

        Komentarz


        • #5
          Błędów troche jest puszczę go jeszcze raz przez vaga i wypiszę wszystkie

          [ Dodano: Pon 01 Lip, 13 20:07 ]
          Witam

          nie licząc błędów komfortu to jest tylko jeden błąd dotyczący turbo sprężarki i poza tym czysto wspomnę o istotnej rzeczy że moją laurin&klement na już nakręcone 357 tys.

          Irytują mnie te minuty czekania, a jeśli przed czasem ponownie wsadzę kluczyk i przekręcę i nie zapalą się świeczki to znów kolejne 2 minuty czekania.

          Auto sprawdziłem dziś również pod kątem alarmu w firmie gdzie był montowany i okazało się że jedno z drugim nic nie ma wspólnego
          Pasterix

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X